bykom-stop.pl

Szkolenie – metodyka 4TG pomaga odkryć świat Excel

Szkolenie – metodyka 4TG pomaga odkryć świat Excel

Szkolenie – metodyka 4TG pomaga odkryć świat Excel

Gorąco polecam szkolenie, sam wcześniej nie wierzyłem z moim, jak sądziłem dużym, poziomem umiejętności w MS Excel, ale zostałem namówiony przez przyjaciół. Zapisałem się, pojechałem i oprócz super jedzenia w pensjonacie, laptopów na stołach góralskich, wycieczki do Zakopanego i okolic dowiedziałem się takich rzeczy, że zupełnie zmienił mi się świat Excela. Szkolenie przydało się!

Od kilku miesięcy stosuję rozwiązania METODYKI 4TG i jest zdecydowanie łatwiej.

Innowacyjność METODYKI 4TG przekłada się zdecydowanie na oszczędności czasu.

Szkolenie ze Wstępu do Metodyki 4TG Uczymy zasad budowy rozwiązań, kultury pracy w MS Excel. Nie uczymy tej wiedzy i umiejętności, która jest potrzebna do zdania jakiegokolwiek egzaminu firmowanego przez Microsoft, (egzaminy te wymuszają znajomość elementów MS Excel).

Metodyka 4TG nastawiona jest na rozwiązywanie problemów w MS Excel  najlepszymi możliwymi sposobami. Jeśli używasz MS Excel, to czy zdarzyło Ci się przestać panować nad budowanym przez Ciebie rozwiązaniem w MS Excel? Jeśli używasz MS Excel i często używasz Ctrl C, Ctrl V…. aby zrobić raport co tydzień, co miesiąc – jeśli tak, to spróbuj rozrywkowego sposobu myślenia… (przecież powinno być tak, aby raporty periodyczne tworzyły się automatycznie)

 

Szkolenie z metodyki 4TG pomaga odkryć świat Excela

Uczymy standardowych rozwiązań, schematów postępowania wiedząc o schematach i standardach ograniczamy możliwość nie panowania nad rozwiązaniem. Szkolenie prowadzi przez zasady projektowania, planowania rozwiązania. Używamy niewielkiej liczby elementów MS Excel, a budujemy duże systemy. Uczymy tego, uczymy rozrywkowej świadomości! Aby zrozumieć ideę wybierania lepszych rozwiązań typowych problemów przygotowaliśmy przykład i analizę krok po kroku różnych alternatywnych rozwiązań tego samego problemu (pokazaliśmy jedną, ważną funkcjonalność) – zobacz, przeanalizuj, a wtedy zrozumiesz jak ograniczamy liczbę elementów MS Excel do budowy rozwiązań.
Więcej na stronach www.4tg.pl

Aby lepiej dopasować terminy szkoleń dla większości warto wysłać zgłoszenie a my je dopasujemy do terminu kolejnych szkoleń i wolnych miejsc. Oczywiście wszystko w kontakcie. Prosimy również o przekazanie potencjalnym zainteresowanym (znajomym, przyjaciołom) własnej opinii o warsztatach.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Brak komentarzy

Nie ma komentarzy w tej chwili, dodaj coś!

Napisz komentarz

Write a Comment